2011 m. gruodžio 13 d., antradienis

Vištienos troškinys su daržovėmisPastaruoju metu visai neturiu laiko sukiotis virtuvėje.. nors labai norėčiau. Gal kažkas pasakys, jei nori, gali atrasti laiko.. Aš paprieštarausiu:

1. Artėja Kalėdos. Dovanų pirkimo metas. Atsikėlusios su Liepa lekiam į pramogų sostinę pirkti akcijinių žaislų. Gerai, kad ji dar nesupranta, kad dovanas atneša Kalėdų Senis- galiu ramiai su ja viską nupirkti :) Ramiai, tai nelabai tikslu, nes jai jau pradeda patikti žaislai :) Nesu mačiusi parduotuvėje tiek žmonių 10 val. ryto.. Taigi, masiniai apsipirkimai atima labai daug laiko..
2. Grįžus namo Liepa eina miegoti pietų miegelio. O tai šventas laikas. Jokio triukšmo. Jokio krebždėjimo. Sugebu parašyti vieną ar du postus, pagulėti prieš tv, palandžioti internete ar pabendrauti su draugėmis skype tylomis.. Miegas nebūna ilgas, tai daug nenuveiksi, daug nepailsėsi..
3. Liepai dygsta dantys. Neleidžia man nieko daryti. Visada nori būti ant rankų. O su viena ranka nelabai papjaustysi.
Taigi, sukuosi virtuvėje minimaliai. Bet sukuosi :)
Oras toks, kad nuotraukos visai nekokios.. Viena nesugebu sužaisti su pridedamu blicu, o fotoaparatinis visai "grybas".. Tai už foto kokybę, labai atsiprašau.
Na jau gana skųstis. Nors aš ir nesiskundžiu :) Tik paaiškinu kodėl kas ir kaip :)
Na va. Greitai pagaminamas troškinukas štai čia:


Keptuvėje alyvuogių aliejuje apkepam svogūną, česnaką, morkos griežinėlius, cukinijos griežinėlius, brokolį ir visas kitas turimas ir mylimas daržoves. Sudedame gabalėliais supjaustytą vištienos filė ir viską pakepame. Pagardinam druska, pipirais, raudonosios paprikos milteliais, įdedame pora šaukštų smulkintų pomidorų savo sultyse, įpilame vandens ir uždengę patroškiname.
Čia Aido lėkštė. Manojoje dar makaronų buvo :)1 komentaras:

  1. Laimutė (Mamytė)2012 m. sausio 6 d. 10:13

    Nebegaliu net skaityti, viskas taip gražu ir skanu. Super!

    AtsakytiPanaikinti